Alexander 22 cm – fotballstatuett med gravering
Alexander er en flott fotballstatuett på 22 cm, perfekt som premie til fotballcup, turnering, sesongavslutning eller andre arrangementer i fotballklubben. Den store størrelsen gjør statuetten godt egnet som en ekstra fin fotballpremie til spillere, lag og individuelle utmerkelser.
Fotballstatuetten er laget i resin og passer godt som premie til blant annet beste spiller, årets spiller, toppscorer eller andre prestasjoner på fotballbanen. Den kan også brukes som hovedpremie i fotballcuper og turneringer.
Personlig fotballpremie med egen logo og gravering
Alexander kan tilpasses med egen klubb-logo eller eget motiv i fargetrykk, slik at premien får et personlig preg. Du kan også legge til ønsket tekst på graveringsskiltet.
Graveringen kan brukes til for eksempel spillerens navn, klubb, plassering, årstall eller navn på cup og turnering.
Produktinformasjon
-
Høyde: 22 cm
-
Materiale: Resin
-
Kategori: Fotballstatuett
-
Logo: Mulighet for egen logo eller eget motiv i fargetrykk
-
Gravering: Valgfri tekst på opptil 3 linjer
-
Bruksområde: Fotballcup, turnering, sesongavslutning og spillerutmerkelser
Flott premie til fotball
Alexander passer perfekt når du ønsker en stor og personlig fotballpremie som skiller seg ut. Statuetten er et godt valg til fotballklubber, cuper og turneringer, og kan tilpasses til det enkelte arrangementet med både logo og gravering.
Bestill Alexander fotballstatuett med ønsket tekst og egen logo for å lage en personlig premie til spillere, lag eller vinnere.